• System
 • Platform

Football Manager 2020 - TR

Yeni sezonda kulübünüzde fikirlerinizle bildiğiniz yoldan ilerleyin. Oyuna yepyeni ve özgün boyutlar kata, menajerleri hem kendi hem de takımlarının kaderleri üzerinde daha fazla sorumluluk almaya teşvik eden yeni özellikler ve oyun kontrolleri sunan FM20'de bütün fikirler önemlidir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir STEAM hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir. NOT: FM 2020 şu anda ön-sipariş safhasındadır. Bu sebepten dolayı oyunun aktivasyon koduna oyunun çı... Read More
Football Manager 2020
kr. 179,30
Does not acvitate in United States
Publisher
SEGA
Developer
Sports Interactive
Age Limit
3+
Released
30/12/2019

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir STEAM hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT: FM 2020 şu anda ön-sipariş safhasındadır. Bu sebepten dolayı oyunun aktivasyon koduna oyunun çıkışına yakın bir tarihte sahip olacaksınız.

NOT: Bu oyun sadece TÜRKİYE sınırları içerisinde çalışır. Yurtdışında kullanılamaz.

ÖN SİPARİŞ BONUSU

Bu oyunu ön sipariş aşamasına özel %10 indirim fırsatını kaçırma!

Bu oyunu ön sipariş ile satın alan kullanıcılar oyunun çıkmasına 2 hafta kala beta sürümüne ücretsiz olarak katılma hakkı elde edecekler. Beta sürümünde başladığın oyuna ayrıca oyunun tam sürümü piyasaya çıktığında da devam edebileceksin.

Football Manager 2020'yi ön sipariş sürecinde satın alırsan PC ve MAC için FM 20 - Touch sürümüne ücretsiz sahip olma hakkı elde edeceksin.

OYUN HAKKINDA

Oyuna yepyeni ve özgün boyutlar katan, menajerleri hem kendi hem de takımlarının kaderleri üzerinde daha fazla sorumluluk almaya teşvik eden yeni özellikler ve oyun kontrolleri sunan FM20'de bütün fikirler önemlidir.

Konuşmayı taç çizgisine saklayın ve tünelde ilerleyerek heyecanı maçın tam kalbinde yaşayacağınız capcanlı bir futbol dünyasına adım atın. Burası fikirlerinizin önemli olduğu bir dünya!

Bazıları sadece konuşur, menajerler ise fikirleri gerçeğe dönüştürür. Tabi bizim menajerler özel bir tür.

Onlar sorunları değil, sadece fırsatları görür: dünyanın en iyilerine karşı kendilerini kanıtlayacakları, bir oyuncunun kariyerinde başarıya ulaşmasını sağlayacakları, yeni bir fikir aşılayacakları, yönetim kurulunu daha fazlası için zorlayacakları ve kupaya dair o uzun bekleyişin sonuna ulaşacakları fırsatlar.

Burası, planlama ve bilgi birikimini ödüllendiren bir dünya, ama diğer oyunların aksine takip edilecek, önceden belirlenmiş bir sonu ya da senaryosu yok. Sadece sonsuz sayıda olasılık ve fırsat...

O yüzden, "Bundan daha iyisini yapabilirim" diye düşündüyseniz işte size fırsat. Konuşmayı bir kenara bırakın ve bir adım öteye geçin. 

Zirveye nasıl ulaşacağınız size kalmış... Kararları alan sizsiniz, sonuçlarına da hazır olun.

 • Dünya çapında futboldaki en iyi 50 ülkeden biri arasından kulübünüzü seçin. 
 • 2500 kulüpten biriyle her seviyede başarıya imza atarak yeni bir çağ başlatın.
 • En iyi oyuncularla sözleşme imzalayıp geleceği şekillendirin, 500.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personeli gözleyin. 
 • Kendi taktik vizyonunuzu oluşturun ve antrenman sahasında bu vizyonu gerçeğe dönüştürün. 
 • Bugüne kadarki en sürükleyici ve en akıllı maç motoru ile oynayın.

GELİŞTİRME MERKEZİ

Altyapı faaliyetleri ile ilgili tam denetim sunan çok kapsamlı bir merkez. İlk 11'e hazır olana kadar genç yıldızları kulübe vardıkları ilk andan itibaren altyapıda geliştirmenize olanak tanır.

KULÜP VİZYONU

Bir kültür geliştirin, gündemdeki hedeflerini gerçekleştirmek için yönetim kuruluyla çalışın ve gelecek sezonlarda ilerleme göstermek üzere kulübünüz için bir yol planlayın. Kulüp Vizyonu yönetim kurulunun çok daha ötesine gider, transferlere, oyun tarzına rekabet beklentilerine etki edebilir, kulübün kimliğini güçlendirmeye çalışırken çok yıllı hedefleri yakalayabilirsiniz.

OYNATILMA SÜRESİ YOL HARİTASI

Oyuncunun kadrodaki yerini tanımlamanın yepyeni bir yolu. Oyuncunun sözleşmesi boyunca o an için ve geleceğe yönelik oynatılma süresini oluşturarak, Yedek Oyuncu aşamasından Yıldız Oyuncu olana kadar her aşama için net bir yol belirleyin.

TEKNİK HEYET

Yeni roller, tavsiye ve etkileşim ekibini daha önce hiç olmadığı kadar önemli kılıyor. Bölgeler arasındaki daha fazla işbirliği oyunu, tıpkı gerçek hayattaki gibi bir teknik ekip yapısına yaklaştırıyor.

GRAFİKLE İLGİLİ GELİŞTİRMELER

Yeniden tasarlanan oyuncu ve menajer modelleri, geliştirilmiş ışıklandırma ve yenilenmiş saha görselleri şimdiye kadarki en gerçekçi ve en iyi görünümlü maç deneyimini oluşturmak için bir araya geliyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1803/April 2018 yadav daha günceli) – 64-bit
  • İşlemci: Intel Pentium 4 (64-bit), Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 2.2 GHz +
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT ya da AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan